סביב מעגל השנה חדשות פעילות חב"ד לשירותך
קישורים תרומות
כמה מילים על בית חב"ד

בית חב"ד רמת אליהו נוסד על-ידי הרבי מליובאוויטש, נשיא דורנו, במטרה לשמש גשר לכל יהודי אל עולם התורה, המצוות והיהדות בכלל. הפסוק "ופרצת ימה וקדמה וצפונה ונגבה" היה לסיסמתו ומצוות "אהבת ישראל" הפכה למוטו המרכזי בפעילותו.

חב"ד מביאה את אור היהדות והחסידות לכל בית בישראל מתוך מאור פנים וכבוד לזולת. בחב"ד רואים בכל יהודי חוליה בשרשרת אחת שלמה - "עם ישראל". לכן חשוב לחב"דניקים שכל יהודי ישמור על זהותו וידבק בערכיה הנצחיים של האומה. חב"ד, בפעילותה, מפילה חומות של קיטוב וניכור פנימי בעם ומדגישה את המאחד והמשותף לכולם. בזכות פעילותה של חב"ד - המוני העם קרובים יותר אל החיים היהודיים המקוריים ואל המאור שבתורת ישראל.

אחד מיעדיה המרכזיים של תנועת חב"ד היא לסייע ליהודים לחיות כיהודים, בחיי רווחה. יעד זה מנחה את ארגון בית חב"ד לקיים שורה של מפעלי עזרה וחסד למען הציבור הרחב.

חב"ד ברמת אליהו פועלת זה שנים רבות בשורה של מוסדות חינוך ועזרה לזולת. מאז שנת 1975 עומדים בראש הארגון הרב חנן כוחונובסקי ורעייתו, שליחי הרבי מליובאוויטש.

מגוון הפעילויות והשירותים לציבור של הארגון מגוון ביותר. בארגון עובדים מספר עובדי מנהלה בודדים ועשרות מתנדבים שעושים את העבודה ברחבי רמת אליהו ראשון לציון 

Get the Flash Player to see this rotator.
בית חב"ד | בית חב''ד רמת אליהו 22

סביב מעגל השנה

חב"ד לשירותך

חדשות פעילות

קישורים

תרומות

הדפסה שלח לחבר שתף
סביב מעגל השנה
חב"ד לשירותך
חדשות פעילות

בית חב"ד רמת-אליהו נווה-ים (ע"ר) רח' פנינת הים 7 נווה-ים ראשל"צ
מנהל בית חב"ד ושליח הרבי מליובאוויטש: הרב חנן כוחונובסקי
טלפון: 03-9618874 | נייד: 052-2681782 | פקס: 03-9517017 | beit_chabad@bezeqint.net

מופעל ע''י חב''ד שעל אתר - מרכז אתרי חב''ד באינטרנט © 2020