בית חב"ד רמת-אליהו נווה-ים (ע"ר)

רח' פנינת הים 7 נווה-ים ראשון-לציון

א-ה 10.00-13.00

תמיד זמינים עבורכם גם בטלפון

03-9618874

מנהל בית חב"ד
ושליח הרבי מליובאוויטש
הרב חנן כוחונובסקי

המדריך לט”ו בשבט

מה אפשר ללמוד בעידן הסמארטפונים וה’וואצאפ’ מהעצים הנטועים בלי לזוז שנים ארוכות? אלו מצוות כרוכות בגידוליה של ארץ ישראל? מדוע נוהגים לאכול בט"ו בשבט פירות שנשתבחה בהם ארץ ישראל? ● מדריך ט"ו בשבט מבית היוצר של צעירי-אגודת-חב"ד

ט"ו בשבט, שיחול השבוע, הוא ראש השנה לאילנות. מה משמעות הדברים? מה פתאום ראש-השנה באמצע החורף? "ט"ו בשבט – שנה חדשה לאילן, שנת צמיחה לאדם", הוא המדריך החדש ורב-תוכן מבית ההוצאה לאור של צעירי חב"ד.

זו הפקה מיוחדת לט"ו בשבט, והמדריך מכיל תוכן מרתק ואיכותי, בעיצוב מרהיב, על ראש השנה לאילנות. מה אפשר ללמוד בעידן הסמארטפונים וה’וואצאפ’ מהעצים הנטועים בלי לזוז שנים ארוכות? אלו מצוות כרוכות בגידוליה של ארץ ישראל? מדוע נוהגים לאכול בט"ו בשבט פירות שנשתבחה בהם ארץ ישראל? איזה לקח חינוכי מלמדת החיטה, למה השעורה נקראת ’מאכל בהמה’, מה הסיבה לסבל שעובר הזית, ואיזה מרשם של הרופא הרמב"ם מורכב מתאנה.

נושאים אלו, ועוד רבים אחרים, נידונים במדריך בן 24 העמודים. הוא מותאם לכל בני המשפחה וכל אדם מכל רקע ילמד ממנו דברים חדשים. אנשי חינוך, גננות ומורים, יוכלו להיעזר בו, ולחשוף את תלמידיהם לחוויית ט"ו בשבט מיוחדת במינה.

המדריך נערך על-ידי הרב מנחם ברוד ונכתב על-ידי לוי שייקביץ. המדריך מצטרף להפקות החגים החדשות של צעירי חב"ד, הכוללות מדריכים לחגי תשרי, לחנוכה, לפורים ופסח, וכן מדריכי כשרות, אבל ונחמה וחנוכת הבית. בעקבות הצלחת הסדרה ייצאו לאור בקרוב, בעזרת ה’, מדריכים נוספים.

לחצו וצפו בחוברת המרשימה:   (בדף שיפתח יש ללחוץ ולגרור ימינה ושמאלה)

מערכת האתר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

השאירו תגובה